سرمایه گذاری در گرجستان

توجه داشته باشین که، در موضوعات مربوط به سرمایه گذاری باید از همه مواردی که هزینه می کنین، رسید دریافت کنین و پرونده شما باید کامل باشه، حتی در سرمایه گذاری بصورت نقدی هم لازمه اطلاعات مربوط به سرمایه خود رو با ارائه اسناد معتبر، منطقی جلوه داده تا مورد بررسی گزینه ایی مانند پولشویی از طرف بازرسان قرار نگیرید چون در این مورد خیلی حساس می باشن، منبع سرمایه شما باید ً شفاف باشه.

۷-گرجیای ایران :
در این مورد که خیلی نادره، افرادی که اصلیت اونا گرجی می باشه و از گرجیان ایرونی هستن، بعد از ارائه خواسته خود به اداره اقامت گرجستان و بعد از بررسی و بدست آوردن هویت ایشون، اگه تائید صلاحیت شن، به ایشون اقامت گرجستان رو اعطا می کنه و بعد از یه مدت می تونن شهروندی گرجستان رو بگیرن.

(داشتن پاسپورت هموطنی گرجی الزامیست)

پاسپورت گرجستان

(در کلیه موارد بالا به جز مورد ۶ ؛ باید ۲ الی ۴ سال اقامت رو تمدید کنین تا شهروندی و پاسپورت گرجی به شما اعطا شه)

شرکت سام جورجیا با بازده از وکلای ماهر و با تجربه، واسه اخذ اقامت شما بنابه نیاز شما بصورت ۱۰، ۲۰ و یا ۳۰ روزه اقدام کنه. نکته دارای اهمیت اینه که طبق قوانین رسمی کشور گرجستان در صورتی که جواب اقامت شما منفی باشه می تونید اعتراض خود رو در مورد جواب منفی به دادگاه رسمی در گرجستان اعلام کنین، تا زمان مشخص شدن جواب دادگاه حق ماندن در خاک گرجستان به مدت ۴ ماه رو دارین، بازم اگه جواب دادگاه هم منفی باشه، دوبارهً می تونید نسبت به رای گرفته شده اعتراض کنین و دوبارهً ۴ ماه دیگه در خاک گرجستان بمونید.

همراهان گرامی سام جورجیا، در صورتی که در مورد مطالب مطرح شده سوالی دارین، از راه قسمت نظرات همین پست با ما مطرح کنین .

با تشکر از شما همراهان گرامی .

همراهان گرامی شرکت سام جورجیا، با عرض سلام و احترام خدمت شما .

در این نویسه هدف داریم به موضوع اقامت گرجستان در سال ۲۰۱۸ بپردازیم. نکاتی که باید واسه اخذ اقامت گرجستان در سال ۲۰۱۸ مورد توجه داشته باشین .

قبلا در مورد این موضوع که روند اخذ اقامت گرجستان در سال تازه میلادی سخت تر می شه صحبت کردیم، اما اینجا هدف داریم نکات کلیدی مربوط به اقامت کشور گرجستان در سال ۲۰۱۸ رو واسه شما بیان نمائیم .

نقشه گرجستان

در صورتی که اولین باره از سایت ما بازدید می نمائیم جهت کسب باخبر شدن از موضوع اقامت گرجستان به این لینک مراجعه کنین .

می دانید که کشور گرجستان، کشوریه که در منطقه ای ً هدفمند از نظر تجارت، واقع شده که باید به این دقت کنیم که پل تجاری بین اروپا، آسیا و خاورمیانه می باشه و به خاطر این در سالهای گذشته مورد توجه اتحادیه اروپا و سرمایه گذاران قرار گرفته .

هزینه زندگی کم، مالیات خیلی کم و موقعیت عالی واسه تجارت، زندگی در گرجستان رو شیرین جلوه میده.

از طرفی دیگه هم توجه ویژه غرب و بالخص اتحادیه اروپا و آمریکا به کشور گرجستان، هر ساله به قدرت تجاری و سیاسی این کشور می افزاید .

حال ممکنه راغب باشین که بدونین روند اخذ اقامت گرجستان مثل گذشتهه و اگه نه چه راه هائ واسه دریافت اجازه اقامت در این کشور قشنگ هست .

در سالهای قبلی، روند اخذ اقامت خیلی آسون تر بود بدین صورت که در آسون ترین حالت، شخص ثبت شرکت می کرد و از راه شرکت خود هم اقامت دریافت می کرد.

اما بعد از گذشت یه مدت دولت گرجستان متوجه ظاهری بودن ۹۰ درصد از شرکتها نمود و به خاطر غربال نمودن افرادی که هدف راه اندازی تجارت و سرمایه گذاری دارن از دیگه افراد قوانین اقامتی رو سخت تر کردن طوری که الان روند اخذ اقامت چالشی شده .

روند اخذ اقامت گرجستان در سال ۲۰۱۸
همراهان گرامی توجه داشته باشین که دولت گرجستان در جهت دادن اجازه اقامت به شما سخت گیریای بیشتری رو داره پس در وحله اول، سعی کنین تحقیق زیاد کنین و مشاوره بگیرین و در وحله بعدی هم به شرکتهای معتبر مراجعه کنین، اینجا می تونید در مورد نحوه پیدا نمودن یه شرکت معتبر واسه انجام امور حقوقی در گرجستان مراجعه فرموده و مطالب رو به دقت مطالعه کنین .

پرچم گرجستان

در سیستم تازه دولتی گرجستان واسه دادن اقامت خیلی از آدما غربال می شن و قربانیان این غربالها افرادی نیستن جز کسائی تنها می خوان کارت اقامت گرجستان رو واسه یه مدت بگیرن .

به شما پیشنهاد می نمائیم که در راه زندگی، کار و اخذ اجازه اقامت در گرجستان، راه راستی رو در پیش بگیرین.

پیش از این، اقامت کارمندی هم آسون تر بود، اما با حضور بازرسان و سخت گیریای بیشتر، نبود حضور شما بعنوان یه کارمند می تونه روند تمدید اقامت شما رو دچار مشکل کنه .

ثبت شرکت در گرجستان ۲۰۱۸

ثبت شرکت و اخذ اقامت گرجستان ۲۰۱۸ :
در صورتی که نیاز دارین از راه ثبت شرکت اقامت گرجستان رو در سال تازه میلادی اخذ کنین، اکیداً به شما پیشنهاد می نمائیم که واسه شرکت خود حتماً دفتر اجاره کنین و کارمندی رو بعنوان منشی استخدام کنین و بصورت ماهیانه و منظم مالیات خود رو رد کنین، همینطور به شما پیشنهاد می نمائیم کارمندی رو بعنوان منشی استخدام کنین که گرجی باشه.

همینطور در صورتی که هزینه ای واسه شرکت خود انجام میدهید و یا معامله ای رو انجام میدین و یا خدماتی رو در اختیار دیگه شرکتا قرار میدین برای اونا قرارداد تنظیم کرده و یه رسید اونا رو دریافت کنین و یا واسه خدمت ارائه شده عامل رسمی تهیه کنین و مالیات اونا رو هم پرداخت کنین .

ثبت شرکت در گرجستان ۲۰۱۸

همینطور توجه داشته باشین که چند ماهیست که بیشتر بانکهای گرجستان، حساب بانکی رو با ارائه پاسپورت واسه ایرانیان افتتاح نشون نمیده پس پیشنهاد می کنیم که بعد از ثبت شرکت خود به دنبال اخذ اقامت بوده و بعد از اخذ اقامت با ارائه آی دی کارت خود، حساب شخصی و یا شرکتی رو افتتاح کنین .

نکته: همراهان گرامی توجه داشته باشین که الان بیشتر بانکهای گرجستان واسه ایرانیانی که تنها واسه افتتاح حساب پاسپورت ارائه می دن حساب باز نمی کنن، در این بین تعداد بانکهای کوچیکی که حساب افتتاح می کنه خیلی کمه، توجه داشته باشین که موضوع نبود افتتاح حساب بسته به کم تجربگی و یا آگاهی کم شرکت حقوقی که به اون مراجعه می کنین نداره .

اقامت کارمندی گرجستان در سال ۲۰۱۸ :
همراهان گرامی توجه داشته باشین که اخذ اقامت کارمندی گزینه ای آسون تر نسبت به دیگه روشهای اخذ اقامت گرجستان می باشه اما در سال ۲۰۱۸ این گزینه هم دچار تحولات خیلی میشه.

پس بعنوان یه نکته مهم به شما یادآوری می نمائیم که هیچکی بجز رئیس جمهور گرجستان و یا اول وزیر این کشور نمی میتونه اقامت گرجستان رو واسه شما تضمین کنه .

الان شرکت سام جورجیا، این گزینه رو واسه اخذ اقامت به شما پیشنهاد کرده اما بازم تاکید می نمائیم که هیچگونه تضمینی واسه دادن اجازه اقامت گرجستان واسه شما وجود نداره چون سیستم دولتی گرجستان در سال تازه روند سخت گیرانه تری رو در پیش میگیره تا بتونه گزینه های واقعی رو از ظاهری تشخیص دهد .

کامنت‌ها بسته شده‌اند.