خرید ملک و اخذ اقامت گرجستان

خرید ملک و اخذ اقامت گرجستان
تا زمان حال و در دسامبر ۲۰۱۷، هر شخصی که حداقل با ۳۵ هزار دلار آمریکا و بصورت کارشناسی شده ملک خریداری نماید به وی ، بدون چون و چرا اقامت یک ساله اعطا می نمایند و پس از آن ، می توان این نوع اقامت را تمدید نمود.
در اکثر اوقات نیز بدون مشکل این نوع از اقامت تمدید می شود اما در حال حاضر مشخص نیست چگونه تغییراتی ممکن است در سال ۲۰۱۸ برای این روش رخ دهد اما می توانیم متصور این قضیه باشیم که اینگونه اقامت همچنان پابرجا بوده و به نوعی دولت گرجستان نیز از آن استقبال می نماید.
پس اگر هزینه لازم برای خرید یک ملک مناسب در گرجستان را دارید، پیشنهاد می کنیم روزه شک دار نگیرید و یک ملک مطمئن را خریداری نمائید .
اقامت گرجستان با سرمایه گذاری در سال ۲۰۱۸ :
از دیگر موضوعاتی که ممکن است تغییراتی در روند اجرا و اعطا داشته باشد، موضوعات مربوط به سرمایه گذاری می باشد.
طبعاً موضوع سرمایه گذاری به نفع دولت این کشور می باشد اما می بایست آهسته قدم بردارید زیرا هرچه به جلوتر می رود، روند نزدیک شدن گرجستان به کشورهای غربی سرعت میگیرد و همین موضوع می تواند دلیلی بر تغییرات ساختاری در موضوع سرمایه گذاری در گرجستان برای سرمایه گذاران خارجی بلاخص ایرانیان باشد .
در خصوص این موضوع به شما اکیداً توصیه می نمائیم که بسیار تحقیق نمائید، مشاور بگیرید و به هیچ عنوان در خصوص سرمایه گذاری عجول نباشید زیرا سرمایه گذاری در گرجستان با توجه به ظرفیت محدود می تواند شما را متضرر نماید، پیشنهاد ما به شما در صورتی که تخصص آن را دارید موضوع ساخت و ساز و یا کشاورزی است ، اگر پتانسیل آن را دارید، در مورد آن تحقیق نمائید و شروع بکار نمائید، گزینه بسیار مناسبی برای سرمایه گذاری در گرجستان است .
نتیجه گیری:
همراهان و هموطنان گرامی، به شما اکیداً توصیه می نمائیم که پیش از هرگونه عمل مشاوره بگیرید .
موضوعات خود را بروی کاغذ آورده و مسیر خود را بدرستی تعیین نمائید .
اخذ اقامت گرجستان با این روند هر روز سخت تر می شود پس بهترین راه این است که بصورت دقیق مشاوره گرفته و پس از بررسی دقیق موضوعات تصمیم اتخاذ نمائید.
اقامت گرجستان ۲۰۱۸
توجه نمائید که در نویسه فوق اشاره ای به اقامت گرجستان از طریق ازدواج و یا اقامت تحصیلی نکرده ایم زیرا تقریباً کلیه درخواست های اقامت از طریق ازدواج صوری را منتفی می دانیم .
همچنین اقامت از طریق تحصیل نیز تغییرات خاصی نخواهد داشت و می توانید در این قسمت بیشتر در این خصوص مطالعه نمائید .
در صورت داشتن هرگونه سوال، ما را از طریق بخش کامنتها مطلع نمائید .
اقامت گرجستان، انواع اقامت گرجستان
اقامت موقت گرجستان، اقامت دائم گرجستان، اقامت کارمندی گرجستان، اقامت خرید ملک گرجستان، اقامت تحصیلی گرجستان
بر اساس قوانین جاری اقامت موقت گرجستان بعد از 6 سال قابل تبدیل به اقامت دائم گرجستان است.

کامنت‌ها بسته شده‌اند.