خرید ملک و اخذ اقامت گرجستان

خرید ملک و اخذ اقامت گرجستان

تا زمان حال و در دسامبر ۲۰۱۷، هر شخصی که کمه کم با ۳۵ هزار دلار آمریکا و بصورت کارشناسی شده ملک بخره به ایشون ، بی چون و چرا اقامت یه ساله اعطا می کنه و بعد از اون ، میشه این نوع اقامت رو تمدید نمود.

در بیشتر اوقات هم بی مشکل این نوع از اقامت تمدید می شه اما الان مشخص نیس چجوری تغییراتی ممکنه در سال ۲۰۱۸ واسه این روش رخ دهد اما می میتونیم متصور این قضیه باشیم که اینطوری اقامت بازم پابرجا بوده و به یه جور دولت گرجستان هم از اون استقبال می کنه.

پس اگه هزینه لازم واسه خرید یه ملک مناسب در گرجستان رو دارین، پیشنهاد می کنیم روزه شک دار نگیرید و یه ملک مطمئن رو خریداری کنین .

اقامت گرجستان با سرمایه گذاری در سال ۲۰۱۸ :
از دیگه موضوعاتی که ممکنه تغییراتی در روند اجرا و اعطا داشته باشه، موضوعات مربوط به سرمایه گذاری می باشه.

ً موضوع سرمایه گذاری به نفع دولت این کشور می باشه اما باید آهسته قدم وردارید چون هرچه به جلوتر میره، روند نزدیک شدن گرجستان به کشورهای غربی سرعت میگیرد و همین موضوع می تونه دلیلی بر تغییرات ساختاری در موضوع سرمایه گذاری در گرجستان واسه سرمایه گذاران خارجی بلاخص ایرانیان باشه .

در مورد این موضوع به شما اکیداً پیشنهاد می نمائیم که خیلی تحقیق کنین، مشاور بگیرین و اصلا در مورد سرمایه گذاری عجول نباشین چون سرمایه گذاری در گرجستان با توجه به ظرفیت محدود می تونه شما رو متضرر کنه، پیشنهاد ما به شما در صورتی که تخصص اونو دارین موضوع ساخت و ساز و یا کشاورزیه ، اگه پتانسیل اونو دارین، در مورد اون تحقیق کنین و شروع بکار کنین، گزینه خیلی مناسبی واسه سرمایه گذاری در گرجستانه .

مطلب مشابه :  کارت اقامت گرجستان

نتیجه گیری:
همراهان و هموطنان گرامی، به شما اکیداً پیشنهاد می نمائیم که پیش از هرگونه عمل مشاوره بگیرین .

موضوعات خود رو بروی کاغذ آورده و راه خود رو بدرستی تعیین کنین .

اخذ اقامت گرجستان با این روند هر روز سخت تر می شه پس بهترین راه اینه که بصورت دقیق مشاوره گرفته و بعد از بررسی دقیق موضوعات تصمیم انجام کنین.

اقامت گرجستان ۲۰۱۸

توجه کنین که در نویسه بالا اشاره ای به اقامت گرجستان از راه ازدواج و یا اقامت تحصیلی نکرده ایم چون تقریباً کلیه درخواستای اقامت از راه ازدواج ظاهری رو منتفی می دانیم .

همینطور اقامت از راه تحصیل هم تغییرات خاصی نخواد داشت و می تونید در این قسمت بیشتر درباره این موضوع مطالعه کنین .

در صورت داشتن هرگونه سوال، ما رو از راه بخش کامنتها مطلع کنین .

اقامت گرجستان، انواع اقامت گرجستان
اقامت موقت گرجستان، اقامت دائم گرجستان، اقامت کارمندی گرجستان، اقامت خرید ملک گرجستان، اقامت تحصیلی گرجستان
براساس قوانین جاری اقامت موقت گرجستان بعد از 6 سال قابل تبدیل به اقامت دائم گرجستانه.